rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
« strona główna

Na Białorusi gnębią Polaków, a nałgłośniejsze w Bielsku-Białej radio , propagujące ideologie Platformy Obywatelskiej jakoś nie zachęca, aby pod wodzą Pani Europoseł Małgorzaty Handzlik zorganizować demonstrację poparcia dla naszych rodaków zamykanych do więzień tuż za wschodnią granicą Rzeczypospolitej .

Nawet na biurze Pani Eurodeputowanej na Wzgórzu, nie ma ani jednego afisza z hasłem " Uwolnić Polaków z więzień Łukaszenki", a zamiast tego są stare plakaty !

Bardzo uważnie słucham wywiadów w naszej lokalnej rozgłośni, ale czym więcej Polaków jest aresztowanych na Białorusi tym rzadziej się mówi o skandalach wewnątrz Parlamentu Europejskiego.

Miałem nadzieję , że reprezentująca nie tylko Podbeskidzie, ale również cały Śląsk i całą Polskę oraz około połowy Europy pani Poseł do Parlamentu Europejskiego z listy PO, potępi oficjalnie i w eterze ataki Łukaszenki na Polaków , ale nic takiego nie usłyszałem w radio B....

Może inni internauci słyszeli protesty Pani Eurodeputowanej z Bielska-Białej w lokalnej rozgłośni ?

Jeżeli coś takiego puszczono przez Radio B...., to proszę w komentarzu poniżej podać datę i godzinę oraz link do oficjalnych dokumentów Parlamentu Europejskiego, abym mógł się lepiej zapoznać z opinią Pani Europoseł na temat represji wobec Polaków na Białorusi w przypadku, jeżeli takie wystąpinie w ogóle miało miejsce w Europarlamencie przed opublikowaniem niniejszych wątpliwości .

Gdyby na Białorusi zamknięto do więzienia chociażby jednego Niemca , albo Anglika za patriotyzm, to już dawno byłaby rezolucja potępienia autorstwa eurodeputowanych z RFN i z Wielkiej Brytanii oraz sankcje gospodarcze wobec Białorusi, a my mamy swojego Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka i kilkadziesięcioro eurodeputowanych i nie zdołano w Brukseli uchwalić rezolucji potępiającej Łukaszenkę za prześladowanie Polaków .

Z uwagi na fakt , że w "Radio Platforma Obywatelska" zdarzały się przypadki wyłączania mikrofonu osobie, która wygłaszała poglady niezgodne z polityka informacyjną radia B...., zastanawiam sie czy teraz , ten brak dyskusji w tej rozgłośni nad bulwersującym zachowaniem Parlamentu Europejskiego w sprawie potępienia Łukaszenki nie wynika z tej prostej przyczyny, że obecny właściciel radia B.... nie chce dopuścić do mikrofonu naszej Pani Europoseł w temacie rezolucji przeciwko terrorowi Łukaszenki ?

Uważam , że pan Przewodniczący P.E. Jerzy Buzek powinien przynajmniej wystąpić o europejski list gończy z nakazem aresztowania Łukaszenki i postawienia go przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliweści, a wszyscy nasi Europosłowie powinni podpisać petycję do Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego o uznanie Łukaszenki za... persona non grata na terenie całej UE .

Rajmund Pollak

2010-02-25 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 517309
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Kiedy Pani Europoseł Małgorzata Handzlik potępi Łukaszenkę w "Radio Platforma Obywatelska" ?!, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała